neděle 28. března 2010

Hyalutidin HC - Jak zvýšit pohyblivost pohybového aparátuHyalutidin HC je velice účinný přípravek, který dodává kloubní váživu do kloubů postižených artrózou.

Obsahuje oproti ostatním kloubním přípravkům maximální množství kyseliny hyaluronové v kombinaci s chondroitinem, které chrání a vyživují kloubní chrupavky.

Artróza ještě není stále vyléčitelná, ale můžete její průběh zpomalit nebo dokonce i zastavit.

Výhody Hyalutidinu HC

- rychlá vstřebatelnost a účinnost

- výborná snášenlivost

- šetrnost k trávicímu ústrojí

- dlouhodobá působnost

- bez rizika z vedlejších účinků

Nevýhody Hyalutidinu HC

Nevýhodou se může zdát vyšší cena. Ovšem...

Hyalutidin HC nahradí nedostatek kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu v pohybovém aparátu požitím: 30 ml denně po dobu minimálně 30 dnů nepřetržitě.

Na základě výše uvedeného příjmu, v závislosti na stupni poškození kloubních tkání a na zatížení kloubu, může uvedená saturace neboli doplňování depozit kyseliny hyaluronové a chondroitinu trvat různou dobu. Samozřejmě se účinek neprojeví hned, neboť zásoba kyseliny hyaluronové a chondroitinu musí být nejprve doplněna.

Již po druhém týdnu denního podávání můžeme pozorovat začínající úlevu od bolesti, zlepšenou pohyblivost, rychlejší uvolnění a větší ohebnost. Během následující doby se tato zlepšení stávají více a více zřejmými, s občasnými výkyvy v závislosti na počasí a namáhaní kloubů.

Jakmile je pohyblivost a ohebnost do velké míry zlepšena a i případná úleva od bolesti je značná, efekt pro jednotlivce potrvá bez užívání HCK různou dobu, obvykle čtyři až šest měsíců, především v závislosti na namáhání kloubů a stupni poškození chrupavky.

Jakmile se potíže či bolest vrátí nebo opět zvětší, doporučujeme denně užívat doplněk HCK po dobu dalších čtyř týdnů.

Pravidelným užíváním doplňku HCK v dobách potíží plus užívání s přestávkami můžeme potlačit a až zastavit bolestivost způsobenou artrózou a podstatně zvýšit pohyblivost pohybového aparátu společně s částečnou regenerací kloubní chrupavky, v závislosti na stupni opotřebení.

Hyalutidin HC pomáhá snížit potíže a zabránit zhoršení onemocnění.

Související články:

Jsou chondroprotektiva v krmivech pro psy dostačující?
Bolesti kloubů u psa - Artróza, Artritida
Kloubní výživa - štěně, dospělý pes, senior
Hyalutidin - Je opravdu lepší než ostatní kloubní výživa?
Vápník v potravě štěňat a jeho rizika
Kloubní problémy u psa. Proč je prevence důležitá a kterou kloubní výživu vybrat 
Artritis u psů - Příčiny, příznaky, léčba, kloubní výživa, krmivo

Žádné komentáře:

Okomentovat