úterý 24. ledna 2012

Artemis Fresh Mix - holistické, kvalitní, velice chutné a zdraví prospěšné krmení pro šampiony


Proč zvolit krmivo pro psy Artemis fresh Mix? Důvodů je mnoho, ale jeden mluví za všechny: Zdravý životní styl začíná výživou a prevence je lepší než léčba. Holistické neboli celostní krmivo pro psy Artemis byly mezi vyhodnocenými krmivy pestižního kynologického časopisu Whole Dog Journal 2011. Asi by jste byli překvapeni, že mezi nimi nenajdete známé značky Royal Canin, Hills, Pro Plan atd.

Nejlepší granule pro psy podle Whole Dog Journal 2011

Holistická krmiva pro psy Fresh Mix Artemis

1. Bezpečné suroviny v potravinářské kvalitě - čerstvé, od vybraných stálých dodavatelů především z USA, „čisté“ (bez hormonů, antibiotik, pesticidů., zbytků hnojiv, těžkých kovů apod.).

2. Nejvyšší možný obsah masa

Hlavní složkou až 4 druhy masa v jedné receptuře – kuře,krůta, losos, jehněčí - kombinací čerstvého masa a prémiových masových jednodruhových mouček je dosaženo nejvyššího možného obsahu masa při současných technologiích (až 300 gramů čerstvého masa / 100 gramů krmiva.

Sušená celá vejce - zdroj lehce stravitelných bílkovin a kvalitního tuku, vysoký obsah nutričně hodnotných látek včetně vitamínů a lecithinu.

Optimálně nízké množství škrobů - pouze dieteticky vhodné zdroje škrobů včetně prosa, ovsa a brambor, žádná pšenice, žádná kukuřice.

3. Kvalitní a lehce stravitelné tuky (kuřecí a z lososa) - bohaté na nenasycené omega 3, 6 mastné kyseliny v aktivní formě (včetně DHA, EPA, kys. linolové a linoleové).

4. Ovoce, zelenina, bylinky - přesně podle holistické filozofie výživy (rajčata, mořské řasy, mrkev, hrášek, jablka, borůvky, špenát, brusinky, rozmarýn, petržel).

5. Přírodní látky působící pozitivně na organismus, imunitu, zažívání atd

- Nutraceutika - přírodní látky působící v organismu mnohem větší silou, než léky, ale bez nežádoucích účinků ( extrakt ze zeleného čaje, ječný slad, pivovarské kvasinky, L-karnitin, juka schidigera, čekanka ).

- Enzymy - jsou-li v krmivu obsaženy, přibližují ho co nejtěsněji syrové stravě stravě.

- Probiotika - jogurtové bakterie pro podporu zdravého trávení.

6. Kompletní spektrum vitamínů a minerálů včetně organických forem stopových prvků - chelátů - vitamínový a minerální premix připravovaný speciálně podle požadavků výrobce Artemis, organické formy stopových prvků vázaných na molekulu bílkoviny jsou ve srovnání s anorganickými formami lépe vstřebatelné a biologicky vhodnější.

7. Neobsahuje levné, často kontaminované, krmné suroviny

8. Suroviny nízké nutriční hodnoty jako jsou vedlejší produkty

9. Suroviny, které mají roli „plniva“ nebo levného zdroje bílkovin – např. kukuřice, pšenice či sója, řepa, bílkovinné koncentráty a hydrolyzáty


10. Suroviny, které mohou organismu psa a kočky škodit – menadion nebo hydrogenfosforečnan vápenatý, barviva, chemické konzervanty

Důvodů proč vybrat pro vašeho psa právě holistické granule Artemis je mnoho. Kvalitní krmení je základem pro zdravý vývoj a růst u štěňat a mladých psů a prodlužuje aktivní život starších jedinců. Na kvalitě krmení se projeví jejich celkový zdravotní stav, vitalita, kvalita kůže a srsti a hlavně má vliv na dlouhý život vašeho psa.

Více o konkrétních recepturách zde: Holistická krmiva pro psy Artemis

Související články:
Arden Grange - nová balení, nový design a kvalita obalů, vysoká kvalita krmiva 
Máte alergického psa s citlivou kůží či zažíváním? Jaké krmivo zvolit?
Klinické diety - krmivo jako lék
Holistické krmivo pro psy Canine Caviar
First Mate - Holistické krmivo pro psy s kožními problémy
Granule nebo doma připravovaná strava? Vše co by jste měli vědět o krmivu pro psa
Může být pes alergický na granule?

Žádné komentáře:

Okomentovat