středa 27. ledna 2016

Alavis Triple Blend versus Alavis MSM pro koně

Alavis Triple Blend je kloubní výživa určena pro koně. Působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Alavis Triple Blend obsahuje kombibaci tří protektivních látek glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu a MSM.

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Mechanizmus účinku obou těchto látek je společný a spočívá v chondroprotek­tivním (chrupavku chránícím) působení.

Účinek zahrnuje regeneraci kloubních chrupavek a tkání a zlepšení pohyblivosti, tím pozitivně ovlivňuje zdravotní kondici zvířete.

Chondroitin sulfát má význačnou schopnost vázat ve tkáni vodu. Zabezpečuje tak správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost.

 MSM je přírodní látka obsahující organicky vázanou síru, která je zapojena do procesu tvorby kolagenu, zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly. MSM se podílí nejen na omezení bolestí kloubů, ale díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům také na odbourání poškozené kloubní tkáně. K potlačení bolesti je vhodné užívat MSM i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. MSM má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění také při odstranění bolestí svalů, svalových křečí a také bolestí šlach.

Alavis MSM pro koně obsahuje na rozdíl od přípravku Alavis Triple Blend pouze MSM ultra čisté kvality.

MSM je přírodní látka s prokázanými analgetickými (bolest tišícími) a antiflogistickými (protizánětlivými) účinky. ALAVIS™ MSM snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Je tedy vynikajícím prostředkem pro celkové zlepšení zdravotního stavu a fyzické kondice koně.

Jak Alavis MSM tak Alavis Triple Blend může užívat i člověk. Stejně tak jako humánní kloubní příprvky má stené složení, stačí pouze přepočítat dávkování na váhu člověka.

Žádné komentáře:

Okomentovat